اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

ارسال شهر تهران: مرسوله های شهر تهران به وسیله پیک موتوری و تیپاکس و در اولین روز کاری پس از سفارش برای مشتریان محترم ارسال می گردند. هزینه ارسال سفارشات زیر یک میلیون تومان به عهده مشتریان محترم بوده و سفارشات بالای مبلغ یک میلیون تومان به صورت رایگان برای مشتریان ارسال می شوند. سفارشات تهران قبل از ارسال توسط تماس تلفنی از طرف مسئولین فروشگاه نیل تت هماهنگ می گردند، در صورتی که مشتری در هنگام رسیدن مرسوله خود به مقصد حضور نداشته و یا پاسخگوی تلفن خود نباشد هزینه بازگشت کالا به فروشگاه نیل تت و ارسال مجدد محصول به عهده مشتری محترم است.

ارسال شهرستان و شهرهای اطراف تهران: 

توسط تیپاکس: ارسال محصول توسط تیپاکس معمولا بین 1 تا 3 روز کاری زمان می برد. هزینه ارسال سفارشات به وسیله تیپاکس به عهده مشتریان بوده و توسط مامور تیپاکس در هنگام تحویل محصول از مشتری اخذ و دریافت می گردد. اگر در هنگام مراجعه مامور ارسال به مقصد مشتری جهت دریافت مرسوله خود حضور نداشته باشد تا 24 ساعت می تواند با مراجعه به شعبه تیپاکس شهر خود مرسوله را دریافت کرده و یا با هزینه شخصی درخواست ارسال دوباره از تیپاکس شهر خود را داشته باشد. در صورت مرجوع شدن بسته به مبدا هزینه ارسال مجدد محصول یا محصولات به عهده مشتری محترم می باشد.

توسط پست پیشتاز: ارسال توسط پست پیشتاز معمولا 1 روز کاری طول می کشد تا به دست پست و یا تیپاکس برسانیم. ارسال مرسولات بالای مبلغ یک میلیون تومان به صورت رایگان انجام می شود و هزینه سفارشات پایین تر از مبلغ یک میلیون تومان به عهده مشتریان است. در صورتی که در هنگام مراجعه مامور ارسال به مقصد، مشتری جهت دریافت مرسوله حضور نداسته باشد تا مدت زمان 24 تا 48 ساعت می تواند با مراجعه به شعبه پست پیشتاز شهر خود مرسوله را تحویل بگیرد یا با هزینه شخصی درخواست ارسال دوباره از پست شهر خود را داشته باشد. در صورت مرجوع شدن بسته به مبدا هزینه ارسال مجدد به عهده مشتریان می باشد.

نکته: ارسال با تیپاکس یکی از اصلی ترین روش های ارسال مرسوله در فروشگاه اینترنتی نیل تت می باشد. در صورتی که مشتری محترم درخواست ارسال مرسوله به شکل پست را داشته باشد، درخواست او انجام خواهد شد و در نهایت مرسوله مشتری به صورت پست ارسال می گردد.

نکته: فروشگاه نیل تت به محض دریافت واریزی یا ثبت سفارش، معمولا 1 روز کاری طول می کشد تا سفارش شما را به دست تیپاکس و یا پست و یا پیک موتوری برسانیم و بعد از آن هم با کد پیگیری می‌توانید وضعیت بسته خود را از شرکت پست پیگیری کنید. حتی الامکان ارسال سریع هم برای شهر تهران وجود دارد که ظرف مدت زمان 1 الی 2 ساعت با پیک موتوری محصول به دست مشتریان محترم داخل شهر تهران برسانیم. لازم به ذکر است که هزینه ارسال سریع مرسولات به عهده مشتریان محترم می باشد.

بله، برای مشتریان ساکن تهران به محض ثبت سفارش و به درخواست مشتری محترم می توانیم با پیک موتوری و در ظرف مدت زمان چند ساعت سفارش را به دست مشتری برسانیم. از طرفی هم برای شهرستان و شهرهای اطراف تهران به محض ثبت سفارش معمولا در مدت زمان چند ساعت و در همان روز سفارش را به دست تیپاکس خواهیم رساند.

تمامی محصولات سایت نیل تت را بعد از تحویل و تست کردن می توانید تا مدت زمان 48 ساعت مرجوع نمایید.

نکته: لازم است که جعبه محصولات سالم و بدون آسیب باشد و تمامی قطعات، کیسه و… داخل دستگاه کاملا سالم باشد. در صورتی که اشتباهی در ارسال ما باشد به عنوان مثال محصول شکسته به دست شما برسد، محصول به طور اشتباهی برای شما ارسال شده باشد و … هزینه بازگشت را به طور کامل پرداخت خواهیم کرد.

محصولات خریداری شده از فروشگاه نیل تت در مدت زمان 48 ساعت قابل بازگشت به فروشگاه می باشند. توجه داشته باشید در صورتی که علت بازگشت کالا اشتباهی صورت گرفته توسط فروشگاه نیل تت باشد هزینه بازگشت کالا به عهده فروشگاه بوده و در غیر این صورت هزینه بازگشت به عهده خود مشتری محترم می باشد.

بله، تمامی محصولات برقی فروشگاه اینترنتی نیل تت دارای گارانتی هستند.

بالای یک میلیون تومان ارسال رایگان است.

بله فروشگاه اینترنتی نیل تت دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد.

فرم تماس با ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید